Lietošanas noteikumi

Par mums

Interneta veikalu www.kristell.lv apkalpo SIA “Kristell", reģistrācijas numurs: 43603073957, juridiskā adrese: Bauskas nov., Rundāles pag., Pilsrundāle, Kurši - 10, LV-3921, turpmāk tekstā preču pārdevējs no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

2. LĪGUMS

Iepirkšanās kārtību interneta veikalā www.kristell.lv nosaka LR spēkā esošie normatīvie akti un “Noteikumi par distances līgumu” ( turpmāk tekstā – Noteikumi), kurā  tiek atrunāti  preču iegādes un atgriešanas noteikumi, kā arī atteikuma tiesības.

Šie lietošanas noteikumi attiecas uz visiem darījumiem, kuros Klients iesaistāties ar Kristell (turpmāk tekstā – pārdevējs). Veicot pasūtījumu, Klients automātiski piekrīt pārdevēja lietošanas noteikumiem. Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci lietojot Interneta veiklā www.kristell.lv iestrādātos maksājuma rīkus vai apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Pārdevējs nodrošina preču piegādi 14 dienu laikā kopš ir saņemta apmaksa par preci, piegādes laiku saskaņojot ar Pircēju.

Piegādes maksa

  • Darbnīcā SIA "Kristell" Bauskas novadā, Bauskas ielā 2, LV3931 (iepriekš zvanot +371 26520476)
  • Omniva pakomātos visā Latvijā no 3,00.

Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma.

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

  • pasūtītās preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ;
  • pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma;
  • pircējs ir izmantojis produktu.

Adrese uz kurieni var atgriezt preci: Bauskas nov., Rundāles pag., Pilsrundāle, Kurši - 10, LV-3921.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

Rekvizīti:

SIA “Kristell”

Adrese: Bauskas novads,

Pilsrundāle, Kurši-10, LV3921

Reģ. num. 43603073957

Norēķinu rekvizīti: AS SEB banka,

kods:UNLALV2X,

konts: LV05UNLA0050023957918